Warsztat motywacji i realizacji postanowień - 4 godziny zajęć

W Collegium Novum oprócz umiejętności maturalnych uczymy także takich, które w połączeniu z wiedzą przyczyniają się do sukcesu maturalnego. Warsztaty są częścią naszych kursów od początku naszej działalności co nas wyróżnia na rynku edukacyjnym. Absolwenci  naszych zajęć w ankietach wspominali, że w okresie przed egzaminem przeszkadzał im:

  • stres i niepokój;
  • spadek motywacji i konsekwencji w działaniu;
  • brak umiejętności zarządzania czasem i skutecznego zapamiętywania.

Zajęcia są odpowiedzią na potrzeby naszych słuchaczy i od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Na warsztatach uczymy praktycznych prostych technik, które można wykorzystać przed egzaminem ale także  w życiu codziennym w szkole w  domu w relacjach z rówieśnikami, rodzicami -  to przyda się zawsze i na zawsze.

Zajęcia są przeznaczone  tylko dla słuchaczy Collegium Novum i są bezpłatne. Nie ma możliwości zapisania się na warsztat dla osób spoza kursów. Warsztaty są prowadzone przez licencjonowanych trenerów i psychologów, którzy na co dzień pracują z młodzieżą i dorosłymi.

Zanim zapiszesz się na kurs przeczytaj opis warsztatu. Wybór warsztatu w formularzu głównym.

 

Opis warsztatu:

Motywacja i realizacja postanowień. Jak się motywować do nauki i przekuwać postanowienia na działanie (4 godziny).

Większość maturzystów oznajmi, że jej celem jest jak najlepsze zdanie matury, ale co zrobić kiedy nasza motywacja spada i nie przekuwa się na działanie. Z drugiej strony kiedy nie działamy to nie osiągamy celów – robi się błędne koło.

Warsztat ma charakter coachingowy. Każdy z uczestników będzie pracowała nad swoimi indywidualnymi celami.

 

Uczestnicy warsztatu dowiedzą się:

  • jak sprawić, aby chciało się chcieć? Czyli jak zbudować motywację?
  • jak wykorzystywać  swoje zasoby w realizacji celów;
  • czym są przekonania i jak wpływają na nasze działanie;
  • dlaczego tak niechętnie poszukujemy innych skutecznych rozwiązań.

 

 

Zajęcia prowadzi Justyna Oska, trener psychoedukacyjny, coach EMCC. Pracuje w nurcie TSR - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu –  (certyfikat II stopnia) i Psychologii Poznawczo – Behawioralnej. Od kilku lat pomaga maturzystom i nie tylko, pracować ze stresem  od strony emocjonalnej jak i fizycznej. W Collegium Novum prowadzi także warsztaty: skuteczna nauka, motywacja, zarzadzanie czasem.

justyna oska