Matura 2021 ostatni trening - od 40 godzin zajęć

ĆWICZENIOWY KURS PRZYGOTOWAWCZY "OSTATNI TRENING" DO EGZAMINU MATURALNEGO w 2021 ROKU Z MATEMATYKI
 
Kurs z matematyki posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Oznacza to, iż jakość kształcenia w obszarach takich jak: kwalifikacje zawodowe wykładowców, treści kształcenia zawarte w programach nauczania oraz sposób ich realizacji są na najwyższym poziomie.

Ostatni Trening to cykl 10 spotkań (w sumie 40 godzin lekcyjnych zajęć) intensywnej powtórki przed maturą 2021. Kurs ma formę wykładu teoretycznego połączonego z ćwiczeniami, podczas których skupiamy się na rozwiązywaniu konkretnych zadań na poziomie maturalnym. Ćwiczenia stanowią integralną część zajęć, zaś wykład teoretyczny jest wsparciem, uzupełnieniem, przypomnieniem najważniejszych faktów i pojęć, które potrzebne są nam do efektywnej pracy w części ćwiczeniowej.

 

Zagadnienia teoretyczne prezentowane są w przystępnej formie prezentacji multimedialnych, opatrzonych komentarzem wykładowcy, który zwraca uwagę na to jakie pojęcia i wzory są umieszczone w maturalnych tablicach wzorów, podając ich interpretację matematyczną oraz sposoby ich zapamiętywania. Wykładowca zwraca szczególną uwagę na  pojęcia i wzory, których NIE umieszczono w maturalnych tablicach wzorów.

Ćwiczenia opierają się głównie na rozwiązywaniu arkuszy, które swoją formą, treścią i poziomem trudności wiernie odwzorowują "oryginalne" arkusze maturalne. W ramach zajęć ćwiczone będą wszystkie sprawności oceniane na egzaminie maturalnym - każde zajęcia zawierać będą elementy prawdziwego egzaminu.
 
Oczekiwane rezultaty po kursie:

• podsumowanie, powtórzenie i utrwalenie wiadomości z całego przedmiotu
• nabranie wprawy w pracy z arkuszami maturalnymi
• dodatkowa mobilizacja do nauki w bezpośrednim okresie przygotowawczym do matury
• usystematyzowanie i uporządkowanie wiedzy

harmonogram kursu, grupy i terminy
40 godzin lekcyjnych zajęć

TERMINY:

Poziom podstawowy:

  •  sobota  9.00-12.00, terminy zajęć (10 spotkań): 13, 20, 27 luty, 6, 13, 20, 27 marca i 10, 17, 24 kwietnia - brak miejsc

Poziom rozszerzony:

  • niedziela  9.00-12.00, terminy zajęć (10 spotkań): 14, 21, 28 luty, 7, 14, 21, 28 marca i 11, 18, 25 kwietnia - brak miejsc

Cena kursu: 590 (płatność jednorazowa)
 

Jak się zapisać:

  • poprzez formularz na stronie (wybierając konkretną grupę Matura 2021 z rozwijalnego menu - UWAGA - do kursów OT nie wybieramy warsztatu)
  • telefonicznie w biurze
  • osobiście w biurze lub szkole (godziny pracy biura i szkoły w zakładce kontakt)


Płatność za zajęcia tylko w całości (tylko przelew lub wpłata na poczcie)
Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń).

W związku z wieloma zapytaniami jak będą wyglądały zajęcia w momencie gdy jednak nastąpi zamknięcie szkół:

Jeśli tylko będzie taka możliwość, zajęcia normalnie odbywają się w szkole, w systemie cotygodniowych spotkań. Gdyby jednak na jakiś czas trzeba było nasze kursy przenieść do sieci to jesteśmy na to przygotowani!

Collegium Novum kończyło zajęcia do matury 2020 w sytuacji całkowitego zamknięcia szkół. Wszystkie nasze zajęcia przerzuciliśmy do sieci i kończyliśmy je w systemie zdalnym. Dzięki tym doświadczeniom a także dzięki pełnemu kursowi on-line który zrealizowaliśmy bezpośrednio przed maturą 2020, oraz tegorocznych kursów do matury 2021 mamy duże doświadczenie w tej formie kształcenia i na bazie tych doświadczeń a także dogłębnej analizy ankiet ewaluacyjnych, rozmów z wykładowcami, obserwacji i analiz własnych przygotowaliśmy program awaryjnego przeniesienia wszystkich lub części zajęć do sieci. W razie potrzeby zajęcia te odbędą się w identycznych terminach i w tym samym wymiarze czasowym jak zajęcia stacjonarne - na żywo on-line z wykładowcą.


Zapraszamy
Collegium Novum