Biologia - 136 godzin zajęć

KURS PRZYGOTOWAWCZY OSTATNI TRENING z BIOLOGII
DO EGZAMINU MATURALNEGO w 2019 ROKU


Kurs posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Oznacza to, iż jakość kształcenia w obszarach takich jak kwalifikacje zawodowe wykładowców, treści kształcenia zawarte w programach nauczania oraz sposób ich realizacji są na najwyższym poziomie.

Głównym celem kursu jest podsumowanie najważniejszych zagadnień z biologii a przede wszystkim utrwalenie materiału poprzez rozwiązywanie licznych zadań maturalnych bezpośrednio przed egzaminem maturalnym z biologii.
W naszym zamyśle, krótkie kursy ćwiczeniowe mają być doskonałym narzędziem do powtórzenia i ugruntowania wiedzy oraz wyćwiczenia umiejętności maturalnych w bezpośrednim okresie przygotowań do matury. Zajęcia tego typu prowadzimy od kilku lat a ich formuła jest wysoko oceniana przez uczestników w ankietach końcowych. Absolwenci podkreślają przede wszystkim przydatność i celowość materiałów na których pracują oraz wysoką intensywność zajęć, która pozwala na dobre powtórzenie materiału egzaminacyjnego.

Na całokształt kursu maturalnego z biologii składają się zajęcia ćwiczeniowe, w trakcie zajęć wraz z naszym wykładowcą zrealizujecie maksymalną zadań maturalnych wraz z odpowiedziami i szczegółowym omówieniem. W ramach kursu ćwiczone będą wszystkie sprawności oceniane na egzaminie maturalnym - każde zajęcia zawierać będą elementy właściwego egzaminu maturalnego.

Kurs obejmuje:

 • ćwiczenia - materiały do ćwiczeń obejmują testy tematyczne i arkusze maturalne z ubiegłych lat - materiały ćwiczeniowe kursanci otrzymują na każdych zajęciach,
   
 • prace domowe - prace domowe zadawane po każdych zajęciach w formie typowych zadań maturalnych.
   

Oczekiwane rezultaty po kursie:

podsumowanie, powtórzenie i utrwalenie wiadomości z całego przedmiotu
• nabranie wprawy w pracy z arkuszami maturalnymi
• dodatkowa mobilizacja do nauki w bezpośrednim okresie przygotowawczym do matury
• usystematyzowanie i uporządkowanie wiedzy


harmonogram kursu, grupy i terminy
40 godzin lekcyjnych zajęć

TERMINY:

Poziom rozszerzony:

 •  czwartek  16.30-19.30, terminy zajęć: 21, 28 luty, 7, 14, 21, 28 marca i 4, 11, 18, 25 kwietnia - zajęcia ruszyły - ostatnie wolne miejsca - możliwość dopisania do grupy
 •  sobota  8.50-12.10, terminy zajęć: 2, 9, 16, 23, 30 marca i 6, 13, 20, 27 kwietnia - zajęcia ruszyły - ostatnie wolne miejsca - możliwość dopisania do grupy


Cena kursu: 590zł (płatność jednorazowa)

Jak się zapisać:

 • poprzez formularz na stronie (wybierając konkretną grupę Matura 2019 z rozwijalnego menu - UWAGA - do kursów OT nie wybieramy warsztatu)
 • telefonicznie w biurze
 • osobiście w biurze lub szkole (godziny pracy biura i szkoły w zakładce kontakt)


Płatność za zajęcia tylko w całości (tylko przelew lub wpłata na poczcie)
Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy
Collegium Novum