ĆWICZENIOWY KURS MATURALNY OSTATNI TRENING DO MATURY 2017 Z HISTORII

 

Kurs z matematyki posiada Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Oznacza to, iż jakość kształcenia w obszarach takich jak: kwalifikacje zawodowe wykładowców, treści kształcenia zawarte w programach nauczania oraz sposób ich realizacji są na najwyższym poziomie.

Kurs prowadzony w systemie ćwiczeniowym polegający na pracy z arkuszami maturalnymi. Kurs prowadzony jest w okresie marzec-kwiecień 2017. Na jego całokształt składają się ćwiczenia i zadania maturalne oraz wypracowanie.
Praca ze źródłem opierać się będzie na analizie różnorodnych tekstów kultury - tekstów źródłowych, danych statystycznych, źródeł ikonograficznych i kartograficznych.Zajęcia będą miały na celu ćwiczenie umiejetności tworzenia własnego tekstu - wypracowania, które jest najtrudniejszą częścią arkusza.
Nasi nauczyciele - egzaminatorzy maturalni - powiedzą Wam jakie błędy były najczęściej popełniane na egzaminach w latach ubiegłych. Dowiesz się jak ich uniknąć!
W ramach zajęć ćwiczone będą wszystkie sprawności oceniane na egzaminie maturalnym - każde zajęcia zawierać będą elementy prawdziwego egzaminu.
 
Na każdych zajęciach otrzymujecie ćwiczeniowe materiały drukowane.
 
Nadrzędnym celem kursu jest zapoznanie z jak największą ilością typowych zadań maturalnych oraz zdobycie umiejętności niezbędnych do rozwiązywania zadań maturalnych, zgodnie ze standardami egzaminacyjnymi OKE, a także powtórzenie wiadomości przed egzaminem maturalnym. Ćwiczenia i zadania z uwzględnieniem typowych zadań pojawiających się w arkuszach maturalnych tzn: zadań krótkich odpowiedzi (pytania otwarte), zadań zamkniętych, zadań wielokrotnego wyboru, zadań prawda-fałsz.
 

Oczekiwane rezultaty po kursie:

podsumowanie, powtórzenie i utrwalenie wiadomości z całego przedmiotu
• nabranie wprawy w pracy z arkuszami maturalnymi
• dodatkowa mobilizacja do nauki w bezpośrednim okresie przygotowawczym do matury
• usystematyzowanie i uporządkowanie wiedzy


harmonogram kursu, grupy i terminy
40 godzin lekcyjnych zajęć

TERMINY:

Poziom rozszerzony:

  •  niedziela  9.00-12.00, terminy zajęć: 5, 12, 19, 26 marca i 2, 9, 23, 30 kwietnia oraz zajęcia dodatkowe w dniach: 13 kwietnia w godzinach 9.00-12.00 (czwartek) i 18 kwietnia w godzinach 9.00-12.00 (wtorek) - grupa ruszyła - ostatnie wolne miejsca - możliwość dopisania tylko telefonicznie: 505 777 200


Cena kursu: 590zł (płatność jednorazowa)

Jak się zapisać:

  • poprzez formularz na stronie (wybierając konkretną grupę Matura 2017 z rozwijalnego menu)
  • telefonicznie w biurze
  • osobiście w biurze lub szkole (godziny pracy biura i szkoły w zakładce kontakt)


Płatność za zajęcia tylko w całości (tylko przelew lub wpłata na poczcie)
Liczba miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń).

Zapraszamy
Collegium Novum